باربری فرمانیه تهران

از دیگر خدمات شرکت باربری آرژانتین بار و باربری شمال تهران این شرکت ، باربری فرمانیه می باشد.باربری فرمانیه ارائه دهنده کلیه خدمات باربری و حمل بار در محدوده فرمانیه است.این خدمات عبارتند از:

• ارائه مشاوره به صورت رایگان جهت آماده سازی اسباب و اثاثیه و جابجایی آن ها تعیین زمان مناسب برای اسباب کشی

• خدمات اسباب کشی باربری فرمانیه

• ارائه خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت در محدوده فرمانیه

• ارائه بارنامه و بیمه باربری

• امکان اجاره انبار در تهران جهت استفاده همشهریان محترم در محدوده فرمانیه و یا سایر نقاط تهران

• قیمت و تعرفه های رسمی بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه باربری تهران

شرکت باربری تهران آرژانتین بار با آمادگی کامل و تجربه چند ساله خود در زمینه حمل اسباب و اثاثیه با تحت پوشش قرار دادن باربری شمال تهران آماده ارائه خدمات باربری در این مناطق و همچنین باربری فرمانیه و سایر نقاط تهران می باشد.

باربری فرمانیه

باربری فرمانیه:

بخشی از خدمات باربری شمال تهران ، باربری فرمانیه می باشد و شرکت آرژانتین بار اهمیت بسیار بالایی برای حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه همشهریان در این مناطق دارد.با وجود توسعه و ساخت و ساز های بسیار زیادی که در این مناطق انجام می شود نیاز به یک شرکت باربری مطمئن و کار بلد، بسیار زیاد می باشد و امروزه شاهد افزایش تقاضا جهت اسباب کشی در این مناطق می باشیم.

درباره منطقه فرمانیه تهران

منطقه فرمانیه از گذشته تا به امروز جز محله هایی بوده است که افراد بسیار مهم و سرشناس در آن جا سکونت دارند.این منطقه از تهران جز یکی از بهترین و خوش آب و هوا ترین مناطق تهران می باشد و قدمت آن به دوره قاجار باز می گردد.

با توجه به آب و هوا و موقعیت جغرافیای محله فرمانیه امروزه دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است و ساخت و ساز های وسیعی در این محله انجام گرفته است که نیاز باربری شمال تهران در این محدوده بیشتر از قبل به چشم می خورد.محله فرمانیه جر منطقه یک تهران می باشد و تعداد واحد های تجاری و اداری در این منطقه افزایش یافته است.

فرمانیه

اسباب کشی در فرمانیه

همکاران و کادر مجرب باربری آرژانتین بار تمامی اسباب و اثاثیه منازل و شرکت ها را با استفاده از بروز ترین متدهای بسته بندی اثاثیه منزل وادارات و حمل اثاثیه انجام داده و همچنین وجود کارگران کار آزموده و مجرب به شما این اطمینان را می دهند که تمامی اسباب و اثاثیه شما با سلامت کامل به مقصد برسند.

فهرست