آشنایی با باربری شمال تهران

امروزه باتوجه به گسترش فعالیت ها ومحدود بودن زمان نیاز افراد به باربری ها در هنگام جابجایی بیشتر شده است.دراین میان باربری های معتبر(باربری شمال تهران) زیادی در تهران وجود دارند که خدمات باربری را ارائه میدهند .

اتوبارشمال تهران تمامی محله های شمال تهران راتحت پوشش داده است اتوبار شمال تهران با بیش از یک ده سابقه در زمینه باربری توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند.

 

هدف اصلی اتوبار شمال تهران کسب رضایت مشتریان گرامی میبا شد.

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران

خدمات انجام گرفته دراتوبارشمال تهران

اتوبارشمال تهران تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا بار همشهریان عزیز در شمال تهران را به سراسر کشور و از سراسر کشور به تهران و بویژه شمال تهران منتقل نماید. برای همین امکانات به روز و تجهیزات مدرن را به خدمت گرفته است. رضایت مشتری مهمترین امری است که فعالیت های باربری تهران بر اساس آن پایه گذاری شده است.

در این باربری شعار همیشه حق با مشتری است

رضایت مشتری هدف باربری شمال تهران

مدیریت اتوبار شمال تهران با تعهدخود نسبت به رضایت کامل مشتریان، برنامه ها وامکانات اتوبارشمال تهران را دراین راستا قرار داده است.حمل به موقع و ایمنی بار مواردی است که رضایت مشتری در گرو آن است. برای این که حمل بار با امنیت تمام امکان پذیر شود ، مدیریت از کادری مجرب و با مهارت استفاده کرده است.

باربری شمال تهران

تخصص و مهارت های کادر اتوبار شمال تهران

همه پرسنل باربری شمال تهران در حیطه کاری خود افرادی متخصص وماهر هستند.

  • مشاورین اتوبارشمال تهران هرکدام در زمینه تخصصی خود مشاوره ارائه میدهند.
  • کارگران اتوبار شمال تهران،هرگروه برای تخصص مورد نیازآموزش دیده ودرآن زمینه بهترین خدمات را برای مشتریان گرامی ارائه میدهند
حمل بار سنگین

تجهیزات و خودروهای موجود در اتوبار شمال تهران

در این مرکز خدمت رسانی انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه ای که باشد متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد و می توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و نیسان بار برای بارهای کوچک ، خاورهای شش متری،هیوندا،ایسوزو برای بارهای متوسط و کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون های مسقف و بدون سقف استفاده می شود.
خودرو های اتوبارشمال تهران مسقف وموکت کاری وپتو دار میباشند،بنابراین نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در این باربری آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

بسته بندی بار در اتوبار شمال تهران

بسته بندی اصولی بار قواعد و روش های مخصوص به خود را دارد. اگر اصول صحیح بسته بندی بار به درستی رعایت نشود ، بار آسیب می بیند. در اتوبار شمال تهران از لوازم و تجهیزات مدرن و اصول استاندارد برای بسته بندی بار استفاده می شود. چرا که استحکام بار اهمیت ویژه ای در این مرکز دارد.

تجهیزات بسته بندی اتوبارشمال تهران
  • بابل رپ
  • سلفون
  • انواع کارتن در ابعاد مختلف
  • بخچه حمل رختخواب
  • کارتن های رگال دار مخصوص حمل پوشاک
  • کیسه های زیپ دار
  • چسب پهن
تعرفه های حمل بار در اتوبار شمال تهران

در این باربری با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه همه هزینه های حمل ونقل به صورتی محاسبه میشود که تمامی اقشار جامعه بتوانند از خدمات باربری شمال تهران استفاده کنند.

اتوبار شمال تهران بعنوان ارزانترین باربری تهران،تخفیفات ویژه برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است

اعتماد مشتریان به اتوبار شمال تهران

تحویل به موقع با،اطمینان از امنیت وسلامت بار وجلب رضایت مشتری اصولی است که اعتمادبه این باربری را بالا برده است.رضایت مشتریان به این باربری براعتماد واعتبار آن میافزاید.

شما نیز به ما اعتماد کنیدویک جابجایی به یادماندی را بااتوبار شمال تهران تجربه کنید.

اجاره انبار کانتین

در اتوبار شمال تهران برای مشتریانی که قصد دارند مدتی اثاثیه خود را بدون هیچ آسیب دیدگی انبار کنند،کانتین هایی درمکان های امن ودر ابعاد مختلف در نظر گرفته ودر اختیار مشتریان قرار میدهد.برای اجاره این انبار های کانتین با مشتری عقد قرار داد بسته میشود وتا لحظه تحویل بار به مشتری همه اثاثیه کاملا سالم وایمن نگهداری میشود.

محله های شمال تهران ومحدوده تحت پوشش باربری شمال تهران:

اتوبار شمال تهران منطقه شمال تهران را به طور کامل پوشش می دهد و خدمات حمل و نقل کالا را در این محدوده جغرافیایی انجام می دهد. هر نوع بار و اثاثیه ای که برای حمل و نقل در محله های شمال تهران دارید ، با باربری تهران تماس بگیرید و سفارش حمل بار دهید.

برای دریافت مشاوره تخصصی از مشاورین باربری شمال تهران شماره تماس وموضوع درخواست خود را برای ما ارسال کنید مشاورین مادر کمترین زمان با شما تماس میگیرند.

فهرست