باربری جردن

شرکت حمل و نقل جردن بار با سالها تجربه و با استفاده از مدیریتی با بیش از سالها تجربه ی عملی در فرآیند باربری افتخار آن را دارد تا در کلیه ی امور بسته بندی، جا به جایی، حمل و نقل و انبار کانتین خدمات خود را عرضه کند.
شرکت باربری جردن دارای سیتم حمل و نقل کالا و اثاثیه در تمامی ارگانهای دولتی و خصوصی و همچنین منازل و شرکتها به عنوان شرکتی بی نظیر و نوین به مشتریان در هر صنفی بوده و انتخاب نوع وسیله ی حمل و نقل را بر عهده ی خودتان گذاشته و با طراحی کانالهای حمل و نقل و باربری نوین و بهینه در امر هزینه در صدد رفع نیازها و خواسته های مشتریان برآمده است و خدماتی مطلوب را ارایه می دهد تا موجب رضایت مندی مشتریان گردد.
همچنین تمامی پرسنل باربری جردن در تمامی شعبه ها از ارتباطات قوی و هماهنگی در کارهای گروهی برخوردار بوده و دارای حساسیت برای عملکرد بهتر در کار مشتری می باشند. پرسنل باربری جردن دارای صداقت و رفتارهای محترمانه می باشند و در کارهای خود ماهر و مجرب گشته اند.
رانندگان نیز دارای تسلط و تجربه کافی در امر رانندگی و همچنین کاملا راه بلد بوده و مسلط به مسیر و جاده می باشند.
جردن باربرای کیفیت و افزایش اعتبار خود از بهترین ها برای مشتریان خود استفاده می کند تا رضایت همگان را جلب کرده و اعتماد شما را بیش از پیش جلب نماید.

معرفی خیابان جردن

خیابان جردن در تهران که در منطقه‌ی 1، منطقه‌ی 3 و منطقه‌ی 6 قرار دارد، جزو مناطق خوش آب و هوا و شناخته شده در شهر تهران محسوب میشود.

این محله که به لوکس بودن و در عین حال شلوغ بودن، معروف است؛ در میان خیابان‌های شهر تهران نام‌آور است و تاریخچه‌ای دراز دارد. نام خیابان جردن از نام ساموئل مارتین جردن، موسس دبیرستان البرز و آموزشگاه دخترانه آمریکایی برگرفته شده است؛ کسی که علاقه زیادش به ایران باعث شد که اینجا را وطن دوم خودش بداند.

با اینکه بعدها خیایان جردن به نام خیابان آفریقا و سپس خیابان نلسون ماندلا تغییر یافت، اما هنوز در بین مردم و اهالی شهر به نام گذشته خود یعنی «خیابان جردن»، شناخته میشود.

محله جردن امروزی در تهران که در گذشته به شکل تپه‌های ماهور که منطقه‌ای خوش آب و هوا بین حسن آباد و جاده پهلوی(ولیعصر امروز) بود، از سال چهل کم کم ساخت و ساز در آن شروع شد.

در گذشته در این منطقه خانه‌های ویلایی بسیار کمی وجود داشت که این املاک متعلق به خاندان امانپور بود. بعدها که به علت ارزان بودن زمین‌های خالی اطراف منطقه جردن، سازندگان شروع به خریداری آنها و ساخت آپارتمان و برج در این محله کردند؛ خیابان جردن به یکی از مناطق مرفه شمال شهر تبدیل شد.

باربری جردن

نقشه‌ جردن تهران

خیابان آفریقا یا جردن از جنوب، با میدان آرژانتین و پایانه بیهقی شروع میشود و تا شمال و خیابان الهیه ادامه پیدا میکند. همچنین از شرق با اتوبان مدرس محدود میشود و غرب آن نیز خیابان ولعیصر قرار دارد.

نقشه خیابان جردن/باربری جردن
فهرست