باربری جنوب تهران ، اتوبار جنوب تهران

اگر باری برای حمل و نقل دارید و نمی دانید چگونه آن را منتقل کنید. با ما همراه باشید و از راز و رمز شگفت انگیز باربری جنوب تهران با خبر شوید.
امروزه گسترش ارتباطات و تبادلات جاده ای تجارت و مبادلات کالا و خدمات را بیش از پیش رونق داده است. هر روزه بر تعداد افرادی که نقل مکان می کنند و مکان اولیه خود را ترک می کنند ، افزوده می شود.

نیاز به خدمات جاده ای و ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل به گسترش باربری های حمل بار انجامیده است. رقابت بر سر کسب رضایت مشتری بزرگترین چالشی است که هر مرکز حمل بار با آن روبرو است.

باربری جنوب تهران تمام توان خود را به کار گرفته است و قصد دارد پیروز میدان این رقابت باشد و هر طور شده رضایت مشتری را جلب کند.

باربری جنوب تهران

اتوبار آرژانتین بار ارائه دهنده بهترین خدمات اسباب کشی در تهران

گذر زمان همیشه با تغییرات و تحولاتی همراه است .که زندگی را برای انسان ها راحت و آسان تر می نماید. یکی از این تغییرات و تحولات که در نوع خود بی نظیر است، حضور شرکت های باربری است. که چالش هایاثاث کشی و حمل و نقل انواع بار را برای انسان آسان می کند.

انتقال هر گونه بار اعم از اثاثیه منزل یا بار های سنگین می تواند برای فردی که تجربه کافی ندارد . خستگی و آزردگی خاطر را به همراه داشته باشد.

اما وجود شرکت های باربری در سال های اخیر باعث شده است این پروسه بسیار راحت تر صورت بگیرد.

آرژانتین بار یکی از بهترین اتوبار های تهران است که با خدمات منظم ، منسجم و سازمان یافته پروسه حمل و نقل بار را به گونه ای انجام می دهد که مشتریان بدون هیچگونه دغدغه ای بار خود را انتقال می دهند. در ادامه برخی از خدمات باربری آرژانتین بار را معرفی می کنیم.

باربری جنوب تهران

کادر مجرب و آموزش دیده در اتوبار جنوب تهران

همه پرسنل اتوبار جنوب تهران افرادی کار آزموده ، متخصص و حرفه ای در حیطه وظایف و مسئولیت های خود هستند.

راننده های حرفه ای ، مشاوران کاربلد و مسلط و کارگران کاردان و متخصص در این مرکز حمل بار مشغول فعالیت هستند. و برای این که حمل بار ایمن و مطمئن داشته باشند ، از جان و دل مایه می گذارند.

حمل بار از یک مکان به مکانی دیگر به تخصص و مهارت نیاز دارد و هر کس از عهده این کار به خوبی بر نمی آید.

کارگر باربری کسی است .که چم و خم چگونگی حمل و نقل بار را به خوبی بلد است و می داند به چه شیوه ای یک بار بزرگ ، سنگین و حساس را از راهروهای باریک و تنگ و طولانی به گونه ای عبور دهد که لوازم آسیب نبیند.

کارگران باربری جنوب تهران ماهر ،زبده وتوانا در انجام حمل بار در باربری میباشند.

کارگران چیدمان اثاثیه

تجهیزات و خودروهای موجود در اتوبارجنوب تهران

در این شرکت باربری خدمت رسانی انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه ای که باشد متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد. و می توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید.

وانت بار و نیسان بار برای بارهای کوچک ، خاورهای شش متری،هیوندا،ایسوزو برای بارهای متوسط و کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون های مسقف و بدون سقف استفاده می شود.
خودرو های باربری جنوب تهران مسقف وموکت کاری وپتو دار میباشند،بنابرای نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در این باربری آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

بسته بندی بار در اتوبار جنوب تهران

بسته بندی اصولی بار قواعد و روش های مخصوص به خود را دارد. اگر اصول صحیح بسته بندی اثاثیه به درستی رعایت نشود ، بار آسیب می بیند.

در اتوبار جنوب تهران از لوازم و تجهیزات مدرن و اصول استاندارد برای بسته بندی بار استفاده می شود. چرا که استحکام بار اهمیت ویژه ای در این مرکز دارد.

تجهیزات بسته بندی باربری جنوب تهران

بابل رپ
سلفون
انواع کارتن در ابعاد مختلف
بخچه حمل رختخواب
کارتن های رگال دار مخصوص حمل پوشاک
کیسه های زیپ دار
چسب پهن

کارتن های بسته بندی

محله های جنوب تهران ومحدوده تحت پوشش باربری جنوب تهران:

باربری جنوب تهران منطقه جنوب تهران را به طور کامل پوشش می دهد. و خدمات حمل و نقل کالا را در این محدوده جغرافیایی انجام می دهد.

هر نوع بار و اثاثیه ای که برای حمل و نقل در محله های جنوب تهران دارید ، با باربری جنوب تهران تماس بگیرید و سفارش حمل بار دهید.

تعرفه های حمل بار در اتوبارجنوب تهران

در این باربری با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه همه هزینه های حمل ونقل به صورتی محاسبه میشود که تمامی اقشار جامعه بتوانند از خدمات باربری شمال تهران استفاده کنند.

باربری جنوب تهران برای مشتریان گرامی تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است

اجاره انبار کانتین

در باربری جنوب تهران برای مشتریانی که قصد دارند مدتی اثاثیه خود را بدون هیچ آسیب دیدگی انبار کنند،کانتین هایی درمکان های امن ودر ابعاد مختلف در نظر گرفته ودر اختیار مشتریان قرار میدهد.برای اجاره این انبار های کانتین با مشتری عقد قرار داد بسته میشود وتا لحظه تحویل بار به مشتری همه اثاثیه کاملا سالم وایمن نگهداری میشود.

بیمه باربری ،باربری جنوب تهران

با توجه به شرایط استفاده از خدمات بیمه‌ای شرکت‌های حمل بار، شرکت بیمه‌گذار موظف است تا ضرر و زیان صدمات ناشی از صدمات وارده به کالا و ضررهای جانبی را به‌صورت کامل جبران کند. همچنین از انواع بیمه‌هایی که برای باربری وجود دارد می‌توان به بیمه حمل‌ونقل داخلی، بیمه حمل‌ونقل وارداتی، بیمه حمل‌ونقل صادراتی اشاره کرد؛ که هرکدام از این پوشش‌ها، بنا بر تعهدات بیمه‌گذار و سقف خدمات پوشش دهی ارائه‌شده توسط شرکت بیمه گذار، می تواند به وسیله شرکت‌های حمل بار مختلف، جهت بیمه بار و وسایل نقلیه مورداستفاده قرار بگیرد.

فهرست