حمل بار از تهران به غرب

یکی از خدمات شرکت “باربری تهران به غرب”، ارائه خدمات حمل بار به شهرستان است که شامل جابجایی و حمل بار به تمامی شهرهای غرب کشور و همچنین به صورت برعکس از از شهرهای غرب کشور به تهران می باشد.خدمات باربری آرژانتین، با سالها تجربه درخشان در زمینه باربری و حمل بار به صورت برون شهری، در زمینه خدمات باربری تهران به غرب و بالعکس بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

اگر قصد حمل اثاثیه منزل و شرکت از تهران به مقصدشهرهای غرب کشوررا دارید، حتما باید به نکاتی توجه کنید. اول اینکه این کار با استفاده از مجهزترین و بهترین نیسان بار تهران، کامیون، تریلی، خاور (شامل خاور های مسقف و یا روباز) صورت می گیرد و در تمام طول این مدت کارگران و پرسنل آرژانتین بار با اراِئه بهترین خدمات در خدمت شما هستند.

حمل بار به غرب کشور و سایر استان ها و نقاط دیگر کشور نسبت به باربری در داخل تهران، دقت و حساسیت بیشتری را می طلبد. چرا که هنگام ارائه خدمات اسباب کشی به کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی اثاثیه خود به شهرستان را دارند، باید به دقت مواظب اسباب و اثاثیه ها باشند و سلامت آنها را در طول مسیر حفظ کنند. مسلما هیچ کسی که قصد اسباب کشی به شهرستان را دارد، نمی خواهد اسباب و وسایلش آسیب ببیند.

حمل بار به شهرهای غربی کشور

در مجموع عواملی که در باربری تهران به غرب مهم هستند و باید پیش از اقدام به آنها توجه کرد، عبارتند از:

• شهر مقصد و فاصله آن تا تهران
• جاده انتخاب شده
• وضعیت آب و هوای جاده
• یکطرفه و یا دوطرفه بودن جاده
• ریزش برف و یا باران در طول مسیر (در فصل های سرد سال)
• ترافیک و یا شلوغی احتمالی مسیر
• حجم اسباب و اثاثیه ای که باید حمل شوند
• ماشین باربری مورد نیاز (وانت، کامیون، خاور و یا تریلی)

بارنامه و بیمه باربری

غیر از بارنامه، بیمه بار نیز اهمیت ویژه ای دارد. بیمه حمل بار یا بیمه باربری از جمله قدیمی ترین بیمه ها است. در حقیقت بیمه باربری جهت جبران خسارت به بار و لوازم و وسایل آن در طول مسیر حمل بار بر اثر اتفاق های ذکر شده در بیمه نامه است (مانند آتش سوزی ، انفجار ، تصادف ، واژگونی ، سرقت کلی محموله و…) معمولا شرایط بیمه بار در اکثر کشورها یکسان و مشخص است.

برای حمل بار به شهرستان بارنامه دولتی رایگان صادر می گردد و نوع بیمه نیز بنابر نوع بار و درخواست مشتری برای نوع تعهدات شرکت بیمه متفاوت است. برای اکثر بارها از طرف شرکت باربری آرژانتین بار ، بیمه رایگان صادر می شود اما در صورتی که مشتری درخواست افزایش تعهدات شرکت بیمه و تغییر در شرایط بیمه را داشته باشد، پرداخت هزینه بیمه بار جدید به عهد وی خواهد بود.

جهت مشاوره جهت چگونگی حمل بار خود (اثاثیه منزل، لوازم اداری، ماشین آلات، مواد اولیه و…) از تهران به هر منطقه یا شهرستان و همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بارنامه و نوع بیمه باربری با کارشناسان آرژانتین بار تماس حاصل نمایید.

بیمه نامه معتبر باربری
فهرست