نحوه بسته بندی اثاثیه در باربری آرژانتین

بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل هر اسباب کشی است.
اگر بسته بندی وسایل برای اسباب کشی به درستی انجام شود بخش بزرگی از کار اسباب کشی انجام شده است.
در ادامه به آموزش بسته بندی وسایل برای اسباب کشی مانند: نحوه بسته بندی یخچال در اسباب کشی، نحوه بسته بندی مبلمان و نحوه بسته بندی ظروف چینی در باربری تهران پرداخته شده است.

تجهیزات بسته بندی در باربری آرژانتین

  • بابل رپ
  • سلفون
  • انواع کارتن در ابعاد مختلف
  • بخچه حمل رختخواب
  • کارتن های رگال دار مخصوص حمل پوشاک
  • کیسه های زیپ دار
  • چسب پهن
باربری

برای بسته بندی یخچال در اسباب کشی باربری تهران نکات زیررا انجام میدهد:

♦ باربری آرژانتین به مشتری اعلام مینماید. که۴۸ ساعت پیش از اسباب کشی یخچال را خاموش کنید. تا برای برفک زدایی و شستشوی داخل آن زمان داشته باشید.اینکه تاکید می‌شود یخچال یخ زدایی شود این است که مواردی پیش آمده بر اثر خالی نکردن یخ ها، در طی مسیر، یخ ها تبدیل به آب شده. و باعث خیس شدن دیگر سایر وسایل شده است. پس به همین دلیل باربری آرژانتین برروی این نکته که یخچال و فریزر بایستی برفک نداشته باشند .و خشک و تمیز باشند تاکید میکند.

کارگران باربری کلیه قطعات متحرک درون یخچال را برداشته و یا محکم میکنند.

بدین صورت که قفسه های داخلی یخچال را با چسب پهن کاغذی محکم میکنند، جا تخم مرغی ، قفسه ها ، جامیوه ای ، درب فریزر و قفسه های داخل فریزر.

♦ کابل برق یخچال جمع شود و به پشت یخچال با چسب وصل گردد.

♦ درب یخچال و فریزر جهت حمل چسب زده میشود تا در حال جابجایی باز نشوند.

♦کارگران بسته بندی باربری آرژانتین دور یخچال با بابل رپ و یا فوم ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب دیدگی به شیوه ای مناسب و بطور محکم بسته بندی میکنند.

♦ پیچ های قابل تنظیم در زیر یخچال و فریزر کامل بسته می شوند.

♦ اگر یخچال و فریزر نو و پلمب باشد .با کارتن مخصوص خود و پلمب شده حمل می شود. در غیراین صورت با ضربه گیر بسته بندی میشود و توسط کارگران بسته بندی لوازم منزل باربری تهران با پتو پیچیده می شود .

♦ در هنگام جابجایی بصورت عمودی حمل میشود. با توجه به حساسیت یخچال بخاطر گاز فریون ، کارگران باربری موقع جابجایی اش بدقت زیادی کرده تا هیچ آسیبی به آن وارد نشود.

نکته: مشتریان گرامی باربری تهران هنگامی که وارد خانه جدید می شوید، یخچال را بلا فاصله به برق نزنید. زیر در اثر جابجایی یخچال، روغن داخل موتور یخچال هم جابجا می شود. بهتر است ۲ الی ۳ ساعت صبر کنید و سپس یخچال را به برق بزنید.

بسته بندی یخچال ساید

نکات قبل ازبسته بندی لباسشویی جهت اسباب کشی درباربری آرژانتین

1- اگر لباسشویی های اتوماتیک باشد. کارگران باربری قبل از جابجایی ، پیچ های ویژه ی حمل و نقل که محل آن پشت لباسشویی قرار دارد را محکم میبندند.

نکته: مشتریان گرامی باربری آرژانتین قبل از استفاده ی مجدد از دستگاه لباس شویی،حتما پیچ ای ویژه حمل و نقل را باز کنید.درصورت باز نکردن این پیچ ها پیش از استفاده باعث آسیب به دستگاه میگردد.

2- شیلنگ ها و لوله های اجاق گاز ، لباسشویی را جمع آوری و بسته بندی می شوند.

3- درب لباسشویی حتما بسته میشوند.

4- کارگران بسته بندی شرکت باربری ما درب شیشه ای لباسشویی را باچسب پهن نواری محکم می بندند.

نحوه بسته بندی ماشین لباسشویی جهت اسباب کشی در باربری تهران

1- بسته بندی ماشین لباسشویی با توجه به نوع ماشین لباسشویی (سطلی، دوقلو، حفره‌ای) متفاوت است ولی بطور عمومی در مورد همه ی ماشین ها کارگران بسته بندی باربری موارد زیر را رعایت میکنند .

2- کارگران باربری درب ماشین لباشسویی را با چسب پهن کاملا می چسبانند طوری که چفت و محکم شود.

3- کابل برق کاملا را جمع میکنند . لوله ی خروجی به فاضلاب را جمع و درب لوله را حتما می بندند.

4- در نهایت کارگران ماهر در امر بسته بندی با استفاده از نایلون حباب دار (بابل رپ) دور ماشین لباسشویی را بسته‌بندی میکنند .تا از هر گونه آسیب دور بماند .

بسته بندی لباسشویی

بسته بندی مبلمان در اتوبارآرژانتین

برای حمل و نقل مبلمانتان نگران بسته بندی آن و نگران آسیب رسیدن به مبل تان نباشید. با انجام این کار توسط کارگران ماهر وبا تجربه باربری آرژانتین بدون هیچ آسیب دیدگی به شما تحویل داده میشود.

ابتدا تمام قسمتهای مبل را با سلفون به طور کامل توسط کارگران ماهر بسته بندی پیچیده میشود. (سلفون بسته بندی مبل یا سلفون مبلی مخصوص بسته بندی مبلمان هست)
سپس قسمتهایی از مبل مانند دسته های چوبی و یا پایه های مبل که در هنگام حمل و نقل ممکن است آسیب ببیند با نایلون حباب دار بسته بندی میکنند و روی آن چسب پهن میزنند.

بسته بندی میز وصندلی
بسته بندب مبلمان
دانستنی های مرتبط
فهرست