آشنایی با باربری شمال تهران

امروزه با توجه به گسترش فعالیت‌ها. و محدود‌بودن زمان، نیاز افراد به باربری‌ها در هنگام جابجایی بیشتر شده است. در این میان، باربری‌های معتبر (باربری شمال تهران) زیادی در تهران وجود دارند. که خدمات باربری را ارائه می‌دهند.

اتوبار شمال تهران تمامی محله‌های شمال تهران را تحت پوشش قرار داده است. اتوبار شمال تهران با بیش از یک دهه سابقه. در زمینه باربری به‌خوبی توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند.

هدف اصلی اتوبار شمال تهران، کسب رضایت حداکثری مشتریان گرامی می‌باشد.

اتوبار

باربری شمال تهران

خدمات انجام گرفته در اتوبار شمال تهران

اتوبار شمال تهران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد. تا بار همشهریان عزیز در شمال تهران را به سراسر کشور. و از سراسر کشور به تهران و به‌ویژه شمال تهران منتقل نماید. به همین دلیل، امکانات به‌روز و تجهیزات مدرن را به خدمت گرفته است. رضایت مشتری مهمترین هدفی است. که فعالیت‌های باربری تهران بر اساس آن پایه‌گذاری شده است.

شعار این باربری همیشه حق با مشتری است!

رضایت مشتری هدف باربری شمال تهران

مدیریت اتوبار شمال تهران با تعهد خود نسبت به رضایت کامل مشتریان، برنامه‌ها. و امکانات اتوبار شمال تهران را دراین راستا قرار داده است. حمل به موقع و ایمنی بار مواردی است که رضایت مشتری در گرو آن است. برای این که حمل بار با امنیت تمام امکان‌پذیر شود، مدیریت از کادری مجرب و با مهارت استفاده کرده است.

  باربری شمال تهران

تخصص و مهارت های کادر اتوبار شمال تهران

همه پرسنل باربری شمال تهران در حیطه کاری خود افرادی متخصص وماهر هستند.

  • مشاورین اتوبارشمال تهران هرکدام در زمینه تخصصی خود مشاوره ارائه میدهند.
  • کارگران اتوبار شمال تهران،هرگروه برای تخصص مورد نیازآموزش دیده ودرآن زمینه بهترین خدمات را برای مشتریان گرامی ارائه میدهند
حمل بار سنگین

تجهیزات و خودروهای موجود در اتوبار شمال تهران

در این مرکز خدمت‌رسانی، انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما از هر نوع و اندازه‌ای که باشد، متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد. و می‌توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و نیسان بار برای بارهای کوچک، خاورهای شش متری، هیوندا، ایسوزو برای بارهای متوسط و کامیون‌های بسیار بزرگ و ترانزیت‌های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون‌های مسقف و بدون سقف استفاده می شود.
خودروهای اتوبار شمال تهران مسقف و موکت‌کاری و پتودار می‌باشند. بنابراین نگران خودرو مناسب نباشید؛ متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه‌ای در این باربری آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می‌باشند.

بسته‌بندی بار در اتوبار شمال تهران

بسته بندی اصولی بار، قواعد و روش‌های مخصوص به خود را دارد. اگر اصول صحیح بسته‌بندی بار به درستی رعایت نشود، بار آسیب می‌بیند. در اتوبار شمال تهران از لوازم و تجهیزات مدرن و اصول استاندارد برای بسته‌بندی بار استفاده می‌شود؛. چراکه استحکام بار اهمیت ویژه‌ای در این مرکز دارد.

تجهیزات بسته‌بندی اتوبار شمال تهران:
  • بابل رپ
  • سلفون
  • انواع کارتن در ابعاد مختلف
  • بقچه حمل رختخواب
  • کارتن‌های رگال‌دار مخصوص حمل پوشاک
  • کیسه‌های زیپ‌دار
  • چسب پهن
چیدمان بار
تعرفه های حمل بار در اتوبار شمال تهران

در این باربری با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه، همه هزینه‌های حمل و نقل به صورتی محاسبه می‌شود که تمامی اقشار جامعه بتوانند از خدمات باربری شمال تهران استفاده کنند.

اتوبار شمال تهران به‌عنوان ارزان‌ترین باربری تهران، تخفیفات ویژه برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است.

اعتماد مشتریان به اتوبار شمال تهران

تحویل به‌موقع بار، اطمینان از امنیت و سلامت بار و جلب رضایت مشتری اصولی است. که اعتماد به این باربری را بالا برده است. رضایت مشتریان به این باربری بر اعتماد و اعتبار آن می‌افزاید.

شما نیز به ما اعتماد کنید و یک جابجایی به‌یادماندی را با اتوبار شمال تهران تجربه کنید.

اجاره انبار کانتین

در اتوبار شمال تهران برای مشتریانی که قصد دارند مدتی اثاثیه خود را بدون هیچ آسیب دیدگی انبار کنند، کانتین‌هایی در مکان‌های امن و در ابعاد مختلف در نظر گرفته شده. و در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود. برای اجاره این انبار‌های کانتین با مشتری عقد قرار داد بسته می‌شود. و تا لحظه تحویل بار به مشتری، همه اثاثیه کاملاً سالم و ایمن نگهداری می‌شوند.

محله‌های شمال تهران و محدوده تحت پوشش باربری شمال تهران:

اتوبار شمال تهران منطقه شمال تهران را به طور کامل پوشش می‌دهد. و خدمات حمل و نقل کالا را در این محدوده جغرافیایی انجام می‌دهد. هر نوع بار و اثاثیه‌ای که برای حمل و نقل در محله‌های شمال تهران دارید، با باربری تهران تماس بگیرید و سفارش حمل بار دهید.

برای دریافت مشاوره تخصصی از مشاورین باربری شمال تهران شماره تماس وموضوع درخواست خود را برای ما ارسال کنید مشاورین مادر کمترین زمان با شما تماس میگیرند.

فهرست