اتوبار شرق تهران،باربری شرق تهران

باربری شرق تهران سالها سابقه درخشان در حوزه باربری و حمل و نقل درون شهری و برون شهری به صورت شبانه روزی و تمامی ایام سال بی وقفه با دارابودن پرسنل ورزیده و متعهد و با اخلاق به خدمت رسانی به شهروندان عزیز مشغول می باشد.

کسب رضایت مشتری در باربری تهران

مدیریت آرژانتین بار از کادری کارآزموده و مجرب و امکانات پیشرفته بسته بندی و ماشین آلات پیشرفته و مجهز برای حمل و نقل کالا و اثاثیه استفاده می کند. تا انتقال بار به صورت مطمئن و با امنیت کامل انتقال یابد و مشتری از خدمات دریافت شده راضی باشد.بنابراین هر روز بر تعداد مشتریان آرژانتین بار افزوده می شود. مشتریان از کیفیت خدمات صورت گرفته توسط کادر این باربری رضایت کامل دارند. چرا که بار آن ها بدون هیچ نوع آسیبی به مقصد ارسال می یابد.

سابقه درخشان باربری

کارگران باربری شرق تهران

کارگران باربری بسیار ماهر ورزیده درهمه زمینه های باربری، حمل بار،چیدمان میباشند.کارگران اتوبار تهران علاوه بر مهارت در باربری بسیار با اخلاق ومودب میباشند.

کارگران باربری تهران به چند گروه مختلف تقسیم میشوند:
  • کارگران ویژه بسته بندی
  • کارگران ماهر در چیدمان بار
  • کارگران توانمند در حمل اشیاءسنگین مانند:گاو صندوق،یخچال سایدو….

تجهیزات و خودروهای موجود در اتوبارشرق تهران

در این شرکت باربری خدمت رسانی انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه ای که باشد متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد و می توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و نیسان بار برای بارهای کوچک ، خاورهای شش متری،هیوندا،ایسوزو برای بارهای متوسط و کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون های مسقف و بدون سقف استفاده می شود.
خودرو های باربری شرق تهران مسقف وموکت کاری وپتو دار میباشند،بنابراین نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در این باربری آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

خاور

بسته بندی بار در اتوبار شرق تهران

بسته بندی اصولی بار قواعد و روش های مخصوص به خود را دارد. اگر اصول صحیح بسته بندی بار به درستی رعایت نشود ، بار آسیب می بیند. در اتوبار شرق تهران از لوازم و تجهیزات مدرن و اصول استاندارد برای بسته بندی بار استفاده می شود. چرا که استحکام بار اهمیت ویژه ای در این مرکز دارد.

تجهیزات بسته بندی باربری تهران

بابل رپ
سلفون
انواع کارتن در ابعاد مختلف
بخچه حمل رختخواب
کارتن های رگال دار مخصوص حمل پوشاک
کیسه های زیپ دار
چسب پهن

باربری آرژانتین

محدوده کاری باربری شرق تهران

از شرق تهران به سراسر کشور و از سراسر کشور به منطقه شرق تهران بزرگ می توانید برای حمل بار خود از خدمات باربری بهره مند شوید و بار خود را حمل نمایید.

مشاوره باربری شرق تهران

در باربری آرژانتین مشاورین برای راهنمایی شما عزیزان و تعیین زمان مناسب وانتخاب خودروی مناسب ودر نهایت برنامه ریزی دقیق برای جابجایی بصورت شبانه روزی در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل آماده میباشند.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید فرم درخواست مشاوره را پر کنید وبرای مشاورین باربری شرق تهران ارسال نمایید 

فهرست