انبار کانتین باربری آرژانتین

باربری و انبارداری آرژانتین بار سعی کرده. تا با استفاده از سال ها تجربه، بهترین و با کیفیت ترین خدمات انبار داری و حمل بار و اثاثیه، آسودگی خاطر را برای مشتریان خود فراهم آورد. در جهت پیشبرد این اهداف کانتینر هایی مخصوص نگهداری اثاثیه منزل، اداری و دیگر وسایل شما تحت ایده آل ترین شرایط فراهم آورده .تا مشتریان به راحتی و با اطمینان خاطر وسایل خود را به صورت بلند مدت و کوتاه مدت در آنجا نگهداری کنند.

انبار کانتین

مشخصات کانتینر 

  1. کانتینر مستقر در فضای سرپوشیده جهت انبار کردن لوازم شما.
  2. دارای کف چوب و آب بندی بسیار قوی که از نفوذه گرما ،سرما ، هوا و رطوبت
    جلوگیری میکند. و از نم زدگیه لوازم شما جلوگیری میکند.
  3. این کانتینر ها ۲۰ فوت میباشد و ابعاد بار خور آن شامل، طول ۵۸۰ سانتیمتر ،عرض ۲۳۰ سانتیمتر ،ارتفاع ۲۲۵سانتیمتر میباشد.
  4. کانتینرها نو و مدل ۲۰۱۵ مخصوص انبار کردن لوازم منزل میباشد.

انبار کانتین

انبار کردن کالاها و وسایل در محیطی بسته و محصور، یکی از نیازهای اصلی زندگی ماشینی و پر دغدغه امروزی است. که در شهرهای بزرگ بنا به ضرورت های مختلف و شرایط گوناگون، به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده. و برای این منظور انبارهای موقت در سطح شهرها ایجاد شده اند .تا منجر به رفاه بیشتر حال شهروندان شوند.

شرکت باربری و حمل و نقل آرژانتین بار .با فراهم کردن کانکس های مخصوص انبار کال.ا و وسایل منزل یا محل کار شما عزیزان به شکلی موقت .در مکان هایی امن و قابل دسترسی، شرایطی مطلوب برای نگهداری. از وسایل مد نظر شما فراهم کرده. است تا آسودگی خاطر بیشتری داشته باشید.

انبار کردن کالاهای تجاری و شخصی شما در محیطی ایمن .و در اختیار قرار دادن. کلید کانکس به شخص شما بدون آنکه فرد دیگری به آن دسترسی داشته باشد. اطمینان خاطر شما را فراهم کرده.و باربری آرژانتین این شرایط را در اسرع وقت برای شما ایجاد خواهد کرد.

باربری و اتوبارآرژانتین همچنین برای حمل بار شما .به انبارهای موقت نیز شرایط خوبی فراهم کرده .و شما می توانید تمام مراحل این کار از بسته بندی وسایل گرفته تا حمل و نقل و چیدمان آنها در انبار را به تیم حرفه ای باربری آرژانتین بسپارید. صرفه جویی در زمان و هزینه ها با حضور پرسنل مجرب و خودروهای مخصوص حمل بار. اتوبار آرژانتین همچنین دسترسی آسان به انبارهای موقت در نقاط مختلف تهران . این امکان را به شما خواهد داد. که انتخاب مطلوب و درستی داشته باشید.

باربری آرژانتین با استفاده از کانکس های موقت در ابعاد مختلف .و با توجه به حجم وسایل و کالاهای شما. آنها را از گرما و سرما و همچنین .سایر آسیب های طبیعی و محیطی حفظ کرده .و پس از طی مدت زمان مشخص. وسایلتان را به شکلی صحیح و سالم تحویل شما می دهند.

انبار کانتینر
فهرست