کرایه خاوراثاث کشی

کرایه خاوراثاث کشی برای جابجایی ، حمل لوازم و اثاث کشی در داخل تهران و سایر شهرستان ها درباربری آرژانتین.

کرایه ارزان خاور اسباب کشی با توجه به نیاز شما درباربری تهران بصورت شبانه روزی انجام میشود. تجربه ی امنیت در اسباب کشی و یک جابجایی بی نقص و بی درد سر در اتوبار تهران با استفاده از تجربه ی کارشناسان باربری تهران . امروزه هزینه های سرسام آور کرایه ی خاور برای اسباب کشی از یک سو و نگرانی و دغدغه بیش از حد افراد در جابجایی وسایلشان از سوی دیگر باعث میگردد که از اسباب کشی تصویری خسته کننده و پردردسر در ذهن افراد جای بگیرید ولی کارشناسان و مجریان متخصص در آرژانتین بار با ارائه ی توضیحات کامل و تجربیات طولانی خود شما را مطمئن میکنند.

باربری

انواع خاورهای اثاث کشی

1.خاورهای مسقف اسباب کشی

عموما اتوبار تهران برای حمل و نقل وسایل حساس با وزن کم و حجم زیاد (مبلمان – وسایل منزل – کالاهای اداری شامل میز و صندلی و.. ) از کامیونت های مسقف فلزی وخاور مسقف چادر دار استفاده میشود.

در اتاق بار این نوع خاورهای اثاث کشی باربری آرژانتین به تعداد زیاد پتو – ضربه گیر حبابدار وکارتنهای مخصوص جهت قرار دادن بین لوازم و جلوگیری از صدمه دیدن لوازم قرار داده میشود.

اطراف اتاق بار به طور کامل موکت زده میشود تا به طور ۱۰۰% لوازم و اسباب منزل از ضربات احتمالی محافظت شوند.

این کامیونت ها در اصطلاح عامیانه خاور مسقف فلزی و خاور مسقف چادری نامیده میشوند که بهترین انتخاب جهت حمل لوازم منزل و ادارات می باشد از آنجا که

  • امکان تردد این نوع کامیونت در همه ی زمانهای روز آزاد است
  • مجهز به تجهیزات حفاظتی بار می باشد(پتو – موکت – کارتن و..)
  •  سیستم فنر بندی این نوع خاورهای اثاث کشی طوری طراحی شده که تا حد امکان جلوی ضربات ناشی از دست اندازهای خیابان و سرعت گیرها و..را گرفته و امنیت بار را تا رسیدن به مقصد به نهایت خود رساند.
فهرست